... Katowice, Śląsk, Cała Polska

Pomoc Drogowa Chorzów 24h

Nasze usługi

Oferujemy usługi w zakresie:

  • Pomocy drogowej na terenie Chorzowa i okolic
  • Holowania auta
  • Wymiany koła 
  • Awaryjnego odpalania auta
  • Dowozu paliwa
  • Mechaniki samochodowej – usuwanie awarii z dojazdem do klienta 
  • Transportu towarów i maszyn na terenie Śląska, Polski i krajów Unii Europejskiej
  • Sieci zaufanych specjalistów

Pomoc drogowa Chorzów i okolice

IMG_20150420_152242

 

 

 

 

 

 

 

Laweta24 to wsparcie Pomocy Drogowej skierowane do kierowców znajdujących się na terenie Śląska: Chorzowa oraz miast ościennych. Pomagamy Śląskim kierowcom przetransportować pojazd z miejsca usterki/wypadku do miejsca zamieszkania lub dowolnego warsztatu mechanicznego. Posiadamy sieć sprawdzonych i zaufanych mechaników samochodowych, którzy szybko pomogą Tobie uporać się z awarią auta. Pomoc drogowa jaką oferujemy świadczymy w konkurencyjnych cenach przez 24h/7 dni w tygodniu, co sprawia, że zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Transportowany samochód na czas holowania jest odpowiednio zabezpieczony oraz ubezpieczony od szkód wynikłych w trakcie transportu.

Holowanie auta Chorzów oraz dalsze regiony

Towing rope

 

 

 

 

 

 

 

Podobnie jak przewóz pojazdu na lawecie w ramach pomocy drogowej – Laweta24 pomaga śląskim kierowcom z regionu Chorzowa i okolic w holowaniu auta do miejsca zamieszkania lub dowolnego warsztatu samochodowego – posiadamy własne sprawdzone warsztaty mechaniczne, które szybko pomogą Ci uporać się z awarią auta. Istnieje również możliwość dojazdu w dalsze regiony Śląska zarówno w dni robocze jak i weekendy – w celu ustalenia trasy prosimy o kontakt telefoniczny: 730-115-000.

Wymiana koła na terenie Chorzowa

Rimozione gomma automobile

Złapałeś gumę i nie potrafisz wymienić koła? Laweta24 pomoże ci w rozwiązaniu problemu! Dojedziemy do ciebie w dowolne miejsce na terenie Chorzowa i pomożemy w zdemontowaniu uszkodzonego koła za pomocą odpowiednich narzędzi oraz wymianie koła na koło zapasowego lub dojazdowego. Ponadto oprócz wymiany koła dokonamy konserwacji zapieczonych śrub i zabezpieczymy je smarem, abyś nie miał podobnych problemów w przyszłości.   

Awaryjne odpalanie auta Chorzów i okolice

jump starting a car 

Nie potrafisz odpalić auta? Twój akumulator uległ wyczerpaniu? Laweta24 dojedzie do Ciebie na terenie Chorzowa i pomoże ci odpalić auto za pomocą kabli. Wyczerpany akumulator to dobrze znana usterka wszystkim kierowcom, ale dość problematyczna, gdy nie posiadasz kabli do odpalania samochodu i pomocy przyjaciela służącego innym akumulatiorem. Laweta24 świadczy usługi 24h/7 dni w tygodniu dlatego zawsze możesz liczyć na naszą pomoc przy odpaleniu auta przy zachowaniu niskiej ceny!

Dowóz paliwa na terenie Chorzowa

essence

Zabrakło ci paliwa? Laweta24 dowiezie Tobie 5 lub 10 litrów paliwa w dowolne miejsce na terenie Chorzowa i okolic. W przypadku pojazdów z silnikami diesla oferujemy odpowietrzenie układu umożliwiające kontynuowanie podróży.  Ponadto oprócz skorzystania z usługi dowozu paliwa na terenie Śląska masz możliwość dokonania zakupu funkcjonalnego kanistra, który pomoże ci ustrzec się przed podobną sytuacją w przyszłości. Wszystkie nasze usługi, także dowóz paliwa świadczymy gwarantując szybki czas dostawy przy zachowaniu niskiej ceny.

Mechanik samochodowy Chorzów – drobne naprawy z dojazdem do klienta

Young mechanic working on a engine

Potrzebujesz pomocy mechanika samochodowego? Twoje auto uległo awarii? Laweta24 dojedzie do ciebie i pomoże w rozwiązaniu drobnych usterek z autem namiejscu na obszarze: Chorzowa i okolic! Natomiast w przypadku poważniej awarii auta pomoże ci przetransportować samochód do dowolnego warsztatu samochodowego w twojej okolicy lub polecimy ci jednego z naszych zaufanych specjalistów. 

Przewóz towarów i maszyn na terenie Śląska 

IMG_20141018_172531

Przewóz towarów na terenie: Katowic, Chorzowa, Sosnowca oraz całej Polski

Oprócz świadczenia usług Pomocy drogowej – Laweta24 przewozi różnego typu towary oraz maszyny w wyznaczone miejsce. Przewóz towarów odbywa się nie tylko na terenie Chorzowa, ale także całej Polski w miejsce wskazane przez klienta. Przewóz towarów to także usługa skierowana do mieszkańców Śląska planujących remont mieszkania lub domu, którzy w szybki i tani sposób muszą przetransportować większą ilość materiałów budowlanych, itp.

Transport maszyn na terenie Chorzowa oraz całej Polski

Transport maszyn to usługa skierowana do firm budowlanych prowadzących różnego typu prace, których wykonanie nie obejdzie się bez dostarczenia na miejsce nietypowego sprzętu lub większej partii materiałów budowlanych i nie tylko. Laweta24 oferuje usługi transportowe maszyn na terenie Śląska, całej Polski, a także krajów Unii Europejskiej.

Uwaga – Wszystkie materiały i maszyny są zabezpieczone specjalnymi pasami, które uniemożliwiają przesuwanie się ładunku w trakcie transportu.